ART / Oil paintings / Oil painting 13581453
nr 1358 1453
OIL PAINTING
Anders Lind. Signed. Oil on canvas, 72x55,
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 72x55 cm
SEK 200
Monday November 2 2020
at 20:39:55
150 kr