ART / Lithographs / Litograph in colors 8484050
nr 848 4050
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Erland Cullberg (1931-2012), 3/110, kvinna & sol, subject size: 74 x 52,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Erland Cullberg (1931-2012), 3/110, kvinna & sol, motivets mått: 74 x 52
Erland Cullberg, Swedish painter, born 1931, dead 2012.
1000
SEK 700
Monday September 23 2013
at 20:28:06
200 kr
300 kr
400 kr
600 kr
Erland Cullberg
Read more about Erland Cullberg