KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275002
nr 1227 5002
Fritz Sjöström
(1923-1996), Sverige
Oljemålning, "Torso i skugga". Signerad, daterad 1986. Akryl på duk, 100x65 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:45:53
31/12 11:00:22
1.200 kr
7/1 18:29:29
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström