KONST / Litografier / Grafiska blad 13857269
nr 1385 7269
Grafiska blad
6 st, fåglar, eftertryck, yttermått inklusive ram: 67x57 - 90x55 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:12:26
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr