KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 8838596

nr 883 8596

Dalahäst

modell äldre, höjd: 20, längd: 19

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 mars 2014
kl 19:14:46