ART / Oil paintings / Oil painting 9851025

nr 985 1025

OIL PAINTING

seascape, 19/2000-tal, monogramsignerad RT, 24 x 19,

marin, 19/2000-tal, monogramsignerad RT, 24 x 19

600

SEK 300

Monday October 5 2015
at 19:15:13