FURNITURE / Chairs and Stools / KlubbfÃ¥töljer 16358355

nr 1635 8355

Klubbfåtöljer

one pair, 1930s, omklädda, wear, repor på ben.

Ett par, 1930-tal, omklädda

Condition: slitage, repor på ben

SEK 100

Monday August 12 2024
at 19:24:59

12/8 18:48:42 1      Vinnande bud