KONST / Litografier / Färglitografier 14088040
nr 1408 8040
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 100/150. Motivet: 32x27cm, yttermått inklusive ram: 51x44cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
måndag 19 juli 2021
kl 20:17:55
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner