KONST / Litografier / Färglitografi 10291251
*
nr 1029 1251
Anna Micro Vikstrand
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Anna Micro Vikstrand (f. 1970), 235/300, sign- 99, motivet: 33x29
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 april 2016
kl 18:32:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 10:07:28
1
400 kr
4/4 18:09:04
2
500 kr
4/4 18:17:43
3
500 kr
4/4 18:17:43
2
500 kr (Budbetjänt)
4/4 18:20:52
4
600 kr
4/4 18:23:10
2
700 kr
4/4 18:27:11
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Läs mer om Anna Micro Vikstrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna micro vikstrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Anna Micro Vikstrand
nr 1029 1251
Anna Micro Vikstrand
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Anna Micro Vikstrand (f. 1970), 235/300, sign- 99, motivet: 33x29
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/4 10:07:28 | 1 | 400 kr |
4/4 18:09:04 | 2 | 500 kr |
4/4 18:17:43 | 3 | 500 kr |
4/4 18:17:43 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
4/4 18:20:52 | 4 | 600 kr |
4/4 18:23:10 | 2 | 700 kr |
4/4 18:27:11 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anna Micro Vikstrand
Anna Micro Vikstrand (f.d. Johansson), svensk bildkonstnär född 1970.Läs mer om Anna Micro Vikstrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anna micro vikstrand färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28