KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14193493
nr 1419 3493
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 13x25, yttermått inklusive ram: 30x40 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:56:17
19/9 21:31:57
100 kr
20/9 18:51:17
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel