FURNITURE / Tables / Dressing table 17475119

nr 1747 5119

DRESSING TABLE

1950s, Teak, lådor & skåpdel. Length: 95 cm, width: 40 cm, height: 71 cm, wear, fanérbortfall. , key

1950-tal, Teak, lådor & skåpdel. Bredd: 95 cm, djup: 40 cm, höjd: 71 cm, nyckel

Condition: slitage, fanérbortfall

600

SEK 100

Monday December 8 2025
at 18:11:42

8/12 16:19:35 1      Vinnande bud
8/12 16:36:28 1      justering av budtak