FURNITURE / Tables / Dressing table 17475119
nr 1747 5119
DRESSING TABLE
1950s, Teak, lådor & skåpdel. Length: 95 cm, width: 40 cm, height: 71 cm, wear, fanérbortfall. , key
1950-tal, Teak, lådor & skåpdel. Bredd: 95 cm, djup: 40 cm, höjd: 71 cm, nyckel
Condition: slitage, fanérbortfall
600
SEK 100
Monday December 8 2025
at 18:11:42
8/12 16:19:35
8/12 16:36:28