ART / Lithographs / Litographs in colors 17144324
nr 1714 4324
Pära Bjurström
, Sverige
4 pcs, Pära Bjurström, Sweden. Sweden. Sweden. Signed, numbered 360-upplaga. Litograph in colors, Image dimensions: 45x56 cm, outer dimensions including frame: 57x70 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Pära Bjurström, Sverige. Sverige. Sverige. Signerad, numrerad 360-upplaga. Färglitografi, bildmått: 45x56 cm, yttermått inklusive ram: 57x70 cm
Pära Bjurström, Swedish painter.
600
SEK 200
Monday July 28 2025
at 18:23:41
100 kr
150 kr