KONST / Litografier / Färglitografi 11954250
nr 1195 4250
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. "Botticellis butterfly", 1971. Signerad, numrerad 62/125, bladets mått: 27x31, löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 20:12:59
2/8 23:06:57
200 kr
6/8 20:08:00
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer