KONST / Litografier / Serigrafi 12931064
nr 1293 1064
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Mot djupare vatten". Signerad, numrerad 4/20, daterad -12. Serigrafi, daterad oramad. Bladets mått: 59x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:59:44
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg