MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 10717042

nr 1071 7042

MIRROR

1920s, height: 87 cm, wear.

20-tal, höjd: 87 cm

Condition: slitage

600

SEK 900

Monday November 28 2016
at 20:09:09