KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9799128
nr 979 9128
Evert Lindfors
(f. 1927), Sverige
Blandteknik, Evert Lindfors (f. 1927), signerad, 52x42
Evert Lindfors, svensk målare och skulptör född i Visby 1927.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2015
kl 18:17:23
2/9 22:30:10
Evert Lindfors
Läs mer om Evert Lindfors