MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 15011038
nr 1501 1038
MIRROR
Johan Åkerblad (mästare i Stockholm 1758-1799), Signerad IÅ, Hallstämplad 1775, senare glas, Saknar bakstycke, ombronserad. Height: 84 cm. Width: 37 cm, ytslitage på ram, anfrätt glas.
Johan Åkerblad (mästare i Stockholm 1758-1799), Signerad IÅ, Hallstämplad 1775, senare glas, Saknar bakstycke, ombronserad. Höjd: 84 cm. Bredd: 37 cm
Condition: ytslitage på ram, anfrätt glas
7000
SEK 6000
Monday November 7 2022
at 20:00:05
4/11 20:20:57