KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11334264
nr 1133 4264
Ulla Nordenskjöld
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Ulla Nordenskjöld (f. 1949), 'Pin ups', monogramsignerad, daterad 99,23x18
Ulla Nordenskjöld, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 20:15:56
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Ulla Nordenskjöld
Läs mer om Ulla Nordenskjöld