ART / Etchings etc / Etching 17339340
nr 1733 9340
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Jordi Arkö (b. 1951), Sweden. ”Blandaren”. Signed, numbered 91/110, daterad1985. Sheet: 53x38 cm, outer dimensions including frame: 57x44,
ETCHING, ”Blandaren”. Signerad, numrerad 91/110, daterad1985. Bladets mått: 53x38 cm, yttermått inklusive ram: 57x44
Monday October 20 2025
at 18:41:35