KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143058
nr 1514 3058
Carl Einar Figge Fredriksson
(1887-1951), Sverige
Oljemålning, Signerad, Nämforsen. Olja på duk, 80x64 cm, yttermått inklusive ram: 104x89 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:46:37
5/1 14:41:44
500 kr
9/1 18:41:17
Carl Einar Figge Fredriksson
Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson