ART / Lithographs / Giclée 14364010
nr 1436 4010
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Jonas Lundh (b. 1965), Sweden. "Skål". Signed, numbered 42/100. Image dimensions: 28x37 cm, unframed,
Gicléetryck, "Skål". Signerad, numrerad 42/100. Bildmått: 28x37 cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, Swedish artist born in Fagersta 1965.
Monday December 6 2021
at 20:34:01