KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052162
nr 1405 2162
Wiveca Rubinow
(1920-1994)
Oljemålning, Wiveca Rubinow (1920-1994), "Norrlandsträd". Signerad. Olja på pannå, 47x38 cm. Yttermått inklusive ram: 52x43cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:24:12
21/6 18:06:26
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer