KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384169
*
nr 1538 4169
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Windows". Signerad, numrerad 33/40. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43x30 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/5 18:07:17
1
Vinnande bud
1/5 18:10:02
1
justering av budtak
1/5 18:11:18
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: giclee fine art giclée kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
-
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
*
Veronica Sofie
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
nr 1538 4169
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, "Windows". Signerad, numrerad 33/40. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 43x30 cm
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 maj 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/5 18:07:17 | 1 | Vinnande bud |
1/5 18:10:02 | 1 | justering av budtak |
1/5 18:11:18 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: giclee fine art giclée kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige veronica sofie
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09 -
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22