KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464050

nr 1346 4050

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Signerad, kvinna, 1980. Olja på duk, 53x26cm

Utrop:

800 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 7 september 2020
kl 20:38:19

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl