KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14499048

nr 1449 9048

Bo E Lundquist

(f. 1937), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 2001, bladets mått: 101x81cm, yttermått inklusive ram: 118x96cm

Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:42:32

16/2 17:07:12 1      500 kr
21/2 18:34:18 2      Vinnande bud

Bo E Lundquist

Läs mer om Bo E Lundquist