KONST / Litografier / Färglitografi 17102109

nr 1710 2109

Birgitta Mångsén

(1944-2009), Sverige

"Kvällsro". Signerad, numrerad 104/260. Färglitografi, bildmått: 23x20 cm, yttermått inklusive ram: 39x34 cm

Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:26:45

13/5 21:17:16 1      100 kr
29/5 21:39:31 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Birgitta Mångsén

Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén