KONST / Litografier / Färglitografi 12837112
nr 1283 7112
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 294/300. Motivet: 40x40 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:49:06
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
21 okt
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström