KONST / Litografier / Mapp 12642423
*
nr 1264 2423
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Mapp, 6+ 1 st, grafiska blad. Bladets mått: 50x45 cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 juli 2019
kl 19:11:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/7 17:46:11
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: axel lilliehöök grafiska blad litografier mapp svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Axel Lilliehöök
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
nr 1264 2423
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Mapp, 6+ 1 st, grafiska blad. Bladets mått: 50x45 cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 juli 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/7 17:46:11 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: axel lilliehöök grafiska blad litografier mapp svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



