MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 15685407
nr 1568 5407
Karmstol
1700-tal, Valnöt, tyg med påsydd vapensköld
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:51:44
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr