ART / Lithographs / Fotopolymer 11698020
nr 1169 8020
Lena Möller
(f. 1946), Sverige
Lena Möller (b. 1946), Sweden. 2008, "Händelser", ET, signed, numrerad 71/180, subject: 17x15, 5 cm,
Fotopolymer, 2008, "Händelser", ET, signerad, numrerad 71/180, motivet: 17x15,5 cm
Lena Möller, Swedish painter, born 1946.
400
SEK 250
Monday Mars 19 2018
at 20:35:20
200 kr