KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14256434
nr 1425 6434
Linnea Larsson. Signerad, daterad 2020, segelbåtar. Olja på duk, 60x60cm, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:33:02
18/10 13:53:22
1.000 kr
18/10 18:28:03