KONST / Litografier / Litografier 13913193

nr 1391 3193

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Litografier, 7 st, Signerad, 200 upplaga. Bladets mått: 63x44, oramade lösa blad

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

måndag 19 april 2021
kl 20:07:12

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten