KONST / Litografier / Färglitografi 14278226
nr 1427 8226
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 360/375. Färglitografi. Bladets mått: 40x53cm, oramat löst blad
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:17:12
25/10 00:34:31
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm