KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034055
nr 1603 4055
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, "Vår Köping 1947". Signerad. Olja på duk, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 64x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:36:40
27/2 12:41:57
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers