ÖVRIGT / Diverse / Smyckesskin 17036096
nr 1703 6096
Smyckesskin
Orientaliskt. Längd: 23 cm, djup: 10 cm, höjd: 29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2025
kl 19:11:09
25/5 09:58:37
26/5 19:01:18