ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5213685
nr 521 3685
Förgylld, Tidigt 1900-tal, höjd: 83
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 april 2008
kl 16:15:26
27/4 20:40:31
150 kr
27/4 21:52:38