KONST / Litografier / Litografi 10706150
nr 1070 6150
Litografi
Herman Max Pechstein (1881-1955), resebilder från Italien, 1919, signerad, motivet: 20x24
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 november 2016
kl 18:42:17
500 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr