KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14086053
nr 1408 6053
Siegfried Reich an der Stolpe
(1912-2001), Tyskland
Komposition. Signerad, daterad -86. Bladets mått: 21x29, yttermått inklusive ram: 38x45, akvarell
Siegfried Reich an der Stolpe, tysk målare född 1912, död 2001.
Utrop:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:42:27
Siegfried Reich an der Stolpe
Läs mer om Siegfried Reich an der Stolpe