KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482317
nr 1148 2317
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Grafiskt blad, Stadsmotiv, signerad och numrerad 15/50. 44,5x61,5 cm
Kondition: löst blad
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
måndag 4 december 2017
kl 18:36:53