ART / Lithographs / Litograph 17423385

nr 1742 3385

LITOGRAPH

Ludovico DeLuigi. Signed, numbered 22/75, horse, sheet: 50x69, 5, unframed,

Ludovico DeLuigi. Signerad, numrerad 22/75, häst, bladets mått: 50x69,5, oramat löst blad

Monday November 24 2025
at 20:33:29