Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Grafiskt blad 9669176



*

nr 966 9176


Grafiskt blad

Stockholms slott, 47x71


Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 8 juni 2015
kl 20:23:37


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
5/6 08:20:09 1      100 kr
5/6 15:51:26 2      150 kr
8/6 17:13:46 3      250 kr
8/6 19:41:51 4      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr