KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17142397

nr 1714 2397

Edward Pierzynski

(f. 1922)

Oljemålning, Slädfärd i vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 80x110 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:46:08