KONST / Litografier / Litografier 8484101
nr 848 4101
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Litografier, 5 st, Åke Pettersson (NÅW) (f. 1925), Öland, signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:35:32
23/9 15:50:10
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)