ÖVRIGT / Diverse / Brödrost 9614004
*
nr 961 4004
Brödrost
1950-tals-stil, Disney, Ariete
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:19:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/4 17:49:28
1
200 kr
29/4 22:31:14
2
300 kr
30/4 11:17:08
3
500 kr
30/4 14:23:36
2
450 kr
30/4 14:23:36
3
500 kr (Budbetjänt)
11/5 18:20:05
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ariete brödrost disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
*
Brödrost
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4004
Brödrost
1950-tals-stil, Disney, Ariete
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/4 17:49:28 | 1 | 200 kr |
29/4 22:31:14 | 2 | 300 kr |
30/4 11:17:08 | 3 | 500 kr |
30/4 14:23:36 | 2 | 450 kr |
30/4 14:23:36 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
11/5 18:20:05 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ariete brödrost disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34 -
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10