KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443203

nr 1544 3203

Oidentifierad konstnär. E. Schwebs. Signerad, daterad 1933, Fågel. Olja på pannå, oramad, 60x45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 29 maj 2023
kl 20:05:38