KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13292178
nr 1329 2178
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Förening för Grafisk Konst, ej signerad, Tiggare, 10x7,5 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:38:10
18/5 22:51:20
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell