KONST / Litografier / Litografi 10583185
nr 1058 3185
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Litografi, Max Walter Svanberg (1912-1994), Quadrupel, 1957, motivet: 56x47, ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:37:54
22/9 18:50:57
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg