KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16893369
nr 1689 3369
Oidentifierad konstnär. Otydligt signerad, vattenfall. Olja på duk, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 53x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 mars 2025
kl 19:22:06
100 kr
150 kr