KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16723102

nr 1672 3102

Blandteknik

Rebecka Lagercrantz (1972), Signerad Becka, Stockholm. Blandteknik, bildmått: 9,5x14 cm, yttermått inklusive ram: 21x27 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 13 januari 2025
kl 20:52:05