ART / Lithographs / Litographs in colors 14718157
nr 1471 8157
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
3 pcs, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Signed, numbered 236/1500, oramade lösa blad. Litograph in colors. Sheet: 62x45 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Signerad, numrerad 236/1500, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x45 cm
700
SEK 300
Monday May 30 2022
at 19:52:54
29/5 14:56:28
Carl Fredrik Reuterswärd
Read more about Carl Fredrik Reuterswärd